We go to the shop to buy food to make lunch.
We learn to chop and cut food, how to use cooking equipment then we wash up.
It costs £2 each week.
We go to the shop to buy food to make lunch.
We learn to chop and cut food, how to use cooking equipment then we wash up.
It costs £2 each week.